Duguntakip.com web sitesini kullanarak aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sözleşmenin Konusu
İşbu belgede geçen 'kullanıcı' kelimesi siteyi gezen faydalanan kişileri anlatacaktır.İş bu belgede geçen Firma Tanıtım Sayfası ve faydalanan bannerı yayınlanan firmalar 'kullanıcıüye' olarak anılacaktır

Kurallar ve Bilmeniz Gerekenler

'kullanıcıüye' , doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve 'kullanıcıüye' bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir 'kullanıcıüye', duguntakip.com'daki ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden duguntakip.com sorumlu tutulamaz. Firma tanıtım sayfalarında yer alan bilgiler , fotoğraflar, iletişim ve detay bilgileri tamamen 'kullanıcıüye' sorumluluğundadır. Her 'kullanıcıüye' verdiği bilgilerin doğruluğunu ve orjinalliğini baştan kabul eder. Firma tanıtım sayfalarında yer alan Bilgi İstek (Rezervasyon) Formları otomatik olarak 'kullanıcı üye' firmanın aktif mail adresine ve Gsm numarasına yönlendirilir.
Duguntakip.com 'kullanıcı üye' arasında sadece adı geçen reklamı yayınlayarak aracıdır. Duguntakip.com'da sadece üye olan 'kullanıcıüye' ler planlama ve rezervasyon tutma gibi v.s, araçlarından yararlanabilir. İstenen ve gönderilen teklifler,verilen taahhüdler, yapılan sözleşmelerde duguntakip.com'un hiçbir hükmü yoktur. Bu konuda sorumluluk beklenemez doğacak her sorundan 'kullanıcıüye' ve 'kullanıcı' sorumludur. Duguntakip.com sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, 'kullanıcı üye' ye ve 'kullanıcı'ya sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme hakkına sahiptir.
Duguntakip.com web sitesini kullanırken doğan hatalar fonksiyonel bozuklulardan dolayı duguntakip.com sorumlu tutulamaz bu 'kullanıcı'nın ve 'kullanıcı üye'nin kendi riskidir.
Duguntakip.com serverlarından size virüs bulaşması, bilgisayarınızda hata oluşması da 'kullanıcı' nın ve 'kullanıcı üye' nin kullanım riskidir. Duguntakip.com sitede oluşacak hataların düzeltilip düzeltilmeme hakkını elinde tutar. Sitede kullanılan içerik ve fotograflar duguntakip.com izni olmadan alınamaz ve kullanılamaz. duguntakip.com fotoğrafları ve içeriği değiştirme hakkını elinde tutar.
Duguntakip.com sitede bulunan fiyatların ve bilgilerin doğru ve tam olmamasından kaynaklanan problemlerden sorumlu değildir. Bu 'kullanıcıüye' nin kullanım riskidir.
Duguntakip.com servisleri var olduğu şekilde hizmetinize sunulmaktadır ve hiçbir garantisi ya da sorumluluğu yoktur, 'kullanıcı' ve 'kullanıcı üye' bu riski göze alarak işlem yapmalıdır.
Duguntakip.com iletişim bilgilerinizi 3. Kişilerle paylaşmaz.
Duguntakip.com müşteri hizmetleri, üye ve/veya teklif formunda paylaşmış olduğunuz telefon numarasından size ulaşarak duguntakip.com servislerini aktarabilir.
Duguntakip.com içeriğinde bulunan yazılar kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz.
Hiçbir sayfanın yada programın ya da tabletlerin çalışmamasında duguntakip.com sorumlu tutulamaz ve bu konuda sorumluluk beklenemez.